Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Tłumy miłośników motoryzacji na VERVA Street Racing w Krakowie

12-09-2018  

Zakończyła się 9. edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce - VERVA Street Racing. W tym roku odbyła się w Krakowie i z całą pewnością była to trafna decyzja organizatorów, o czym świadczy ilość uczestników. W wydarzeniu w ciągu całego dnia wzięło udział 80 tysięcy gości!

01 (2).jpg

To największe tego typu widowisko w Polsce  - zarówno dla fanów motoryzacji, jak i całych rodzin. Każdy znalazł tu coś dla siebie! Na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym można było podziwiać największe gwiazdy sportów motorowych w tym Kubę Przygońskiego, oraz jego kolegów z ORLEN Team i Akademii Orlen Team. Kuba kradł serca nie tylko uśmiechem, ale także najbardziej spektakularnymi pokazami driftu, jeżdżąc w ponad 1000 konnej Toyocie GT86, w pokazach cross country w Mini John Cooper Works Rally, a także w Subaru Impreza podczas wyścigów rallycross

01 (1).jpg 
 

Wśród zgromadzonych na terenie Pit Party prawie sześciuset maszyn można było podziwiać auta, którymi jeździli nasi pradziadowie, jak i elektryki, które dopiero zagoszczą masowo na naszych ulicach. Wszak motywem przewodnim tegorocznej edycji VERVA Street Racing był nawiązujący do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, rozwój motoryzacji na przestrzeni 100 ostatnich lat. Oglądaliśmy między innymi wyścig Paliwa BAQ NO LIMITS Ferrari vs. Lamborghini.


00.jpg
2.jpg
1.jpg

Więcej informacji oraz zdjęć: www.vervastreetracing.pl​

​​

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN