Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Paliwa BAQ partnerem głównym VERVA Street Racing

06-10-2017  

Marka Paliwa BAQ została partnerem głównym VERVA STREET RACING. Jest to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych organizowane przez PKN ORLEN już od 8 lat. Tym razem impreza odbędzie się w Płocku pod hasłem Moto Pokolenia.
 
8. edycja VERVA STREET RACING odbędzie się 14 października na terenie płockiego stadionu Wisły przy ulicy Ignacego Łukasiewicza 34. Organizatorzy zapraszają całe rodziny na otwarte, niebiletowane pokazy.
 
- Motywem przewodnim tegorocznej edycji są MOTO Pokolenia. Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia. – zachęca Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie także możliwość spotkania i obejrzenia w akcji zawodnika ORLEN Team, Kuby Przygońskiego oraz jego samochodów: driftingowej Toyoty GT86 oraz dakarowego Mini All4 Racing.
Nie zabraknie również dużej dawki muzycznych wrażeń, które zapewni jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie, Dorota „Doda” Rabczewska.
 
Nasza marka Paliwa BAQ, zaprezentuje się podczas imprezy na specjalnym stoisku, które przygotowaliśmy z myślą o Moto Pokoleniach. Znajdzie się coś zarówno dla starszych fanów motoryzacji, jak i dla najmłodszych, których zapraszamy do kącika zabaw i na słodki poczęstunek.
 
 
verva.jpg
 
 

adadasda

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN